Сильні - 01 - Олександр Усик про те що вразило боксера, коли відвідував хлопців на Сході, як святкує Різдво Христове, як виховує дітей

Added: 01.01.2019
0

Олександ Усик, як і обіцяв, заговорив українською мовою.

В ексклюзивному інтерв’ю для телеканалу «ПравдаТУТ Львів розповів свою версію того, як треба гартувати, перевіряти і як проконтролювати українських політиків:
«Усіх цих політиків, які йдуть до президентства чи до парламенту, зібрати в одну «купу» і відправити зі мною на збори. Їх навіть не треба ганяти. А просто знімати, як лайф-життя, як реаліті шоу. Без їжі, нічого їм не давати. Ну хіба що води. І щоб вони пожили в колективі так між собою місяць. Здобували їжу. Побачите, вони б «схавали» себе через тиждень».

Почуєте також думку Олександра Усика про своїх критиків, про те що вразило боксера, коли відвідував хлопців на Сході, як святкує Різдво Христове, як виховує дітей. Не обійшлося і без відвертих зізнань дружини Чемпіона Катерини Усик.

Be the first to review “Олександр Усик про те що вразило боксера, коли відвідував хлопців на Сході, як святкує Різдво Христове, як виховує дітей”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

There are no reviews yet.