У Львові театр Заньковецької розпочинає творчий сезон постановкою «Сатисфакція»

Ошатні костюми, нові декорації та свіженька прем’єра – 103 творчий сезон театр Заньковецької розпочинає постановкою «Сатисфакція» за шекспірівським «Венеційським купцем». У центрі уваги: Бассаніо, Антоніо та лихвар Шейлок. Перший, опинившись в боргах просить у свого приятеля Антоніо гроші, щоб підкорити серце багатої красуні Порції. Другий може і радий допомогти, та його кораблі – у далекому плаванні, тож щоб допомогти другові Антоніо йде на угоду з лихварем.

Головний герой кохання здобув, та от з другом біда – кораблі Антоніо затонули і тепер в якості сплати пені той повинен вирізати в Антоніо фунт м’яса. Врятувати ситуацію своєю впливовістю та хитрістю спробує Порція.

Вона багата спадкоємиця, вона багато чим володіє, але, крім того, що вона володіє фінансами, то ще й багатьма нематеріальними ресурсами. Вона знає ситуацію, яка відбувається в країні, вона контролює процеси, особливо ті, які потрібні для неї“, – розповідає актриса Галина Далявська.

Олександр Норчук, якому і випала нагода зіграти Шейлока зазначає: його персонаж почувається більше ображеним на світ, тому крізь призму характеру свого героя покаже, що злість потрібно викорінювати.

В нас потерпає суспільство від цієї біди, це однієї людини на всіх, цілих кланів один на одного, нам треба ставати добрішими і навчитися пробачати багато речей“, – пояснює актор.

Додамо, що Шекспір написав цю п’єсу на основі новел, одна з яких дійсно мала місце в історії. Додамо, що ця історія найвидатнішого англійського драматурга вважається не просто чи не найзагадковішою, а й користується неабиякою популярністю серед театральної спільноти. На сцені театру Заньковецької історію про вічні цінності оживив столичний режисер-постановник Станіслав Мойсеєв.

Також він каже: “Це належить до категорії «проблем плей», тобто до вистави, яка змушує, розважаючи, задумуватися над тими подіями, які тут відбуваються. Ця п’єса є однією з найпопулярнішим та найважливіших в контексті світового театру, роль Шейлока грали найвидатніші актори кожного періоду, тому це цікаво сьогодні“.

Побачити дійство на власні очі ви зможете вже зовсім скоро, 5 та 6 вересня о 18 годині на сцені театру Заньковецької. Додамо, що розпочнеться театральний сезон ще з однієї прем’єри, тільки вже на камерній сцені, вистави «Життя П.С.». В основі цієї постановки – автобіографічна книга ветерана війни на Сході країни Валерії Бурлакової.

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *