У Львові створили колекцію хустин з малюнками дітей-інвалідів

Принт кожної з них – це картини, які намальовані в рамках занять арттерапії у «Сонячній майстерні».

Прийшла ця ідея на думку Ірині Озимок – засновниці Міжнародного саміту мерів, керівниці програми місцевого економічного розвитку WNISEF. Разом з ательє Lady Di atelier та «Сонячною Майстернею» вони вирішили створили капсульну колекцію жіночих і чоловічих хустин.

Її гасло таке: «Руйнувати бар’єри легко. Разом!».

А от мета такого проєкту – продати 1000 хустин. Окрім цього, зазначають, через мистецтво та моду привернути увагу до теми інклюзії, допомогти облаштувати «Сонячну майстерню» для дітей з синдромом Дауна та аутизмом у місті Лева.

Я була дівчиною на милицях. Такі операції роблять конвеєром, але вчитися заново ходити та пристосовуватися до міста було ще тим викликом. Біль минув не повністю, залишився ледь помітний рубець. Марафони бігати я не зможу, але жити буду. Тепер я пам’ятаю, що збій може статися будь-коли, і здоров’я сьогодні – не гарантія, що так буде завжди. Тільки от не згідна жити в соціумі, який лише для «здорових людей». Зручність і комфорт у місті цінність для всіх, але, здається, місто будівельники ліпили сходи, де могли, а ДБН – це слова лише на папері“, – написала Ірина Озимок у своїй сторінці у Фейсбук.

Більше про ініціативу можна дізнатись тут.

Нагадаємо, що у закладах Львова з’явилися вивіски з QR-кодами про рак молочної залози. Окрім цього, плакати розмістили кав’ярнях столиці, Ужгорода, Івано-Франківська та Чернівців.

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *