У Львові стронгмени тягнули автомобіль, який важить 104 тонни

Габаритна вантажна техніка та обмежувальні знаки – у спальному районі міста, на Сихові, було зовсім не спокійно. Стільки транспорту пригнали сюди не тому, що планують розпочати ремонтні роботи, просто у такий спосіб стронгмени Львова зазіхнули на встановлення національного рекорду з нагоди дня дорожника. Але спершу замість розминки – інтерактив з мешканцями району.

Містяни мали змогу відчути себе силачами: перевертали величезне автомобільне колесо, вагою понад 300 кілограмів, переносили на швидкість залізні дипломати та підіймали штангу-колоду.

Публіка розігрілася, а отже час приступати до найголовнішого – встановлення рекорду у вправі арм-овер-арм, тобто перетягування автомобілів по канату в упорі сидячи.

Складність в тому, що великогабаритна техніка на гумових колесах. Це дуже важко, бо вона навантажена понад свої можливості й тут важливо її зірвати, тоді далі буде легше“, – пояснив чемпіон України з важкої атлетики, рекордсмен світу Володимир Рекша.

Найсильніша людина України – 2020 Павло Кордіяка зазначив, що складно було через те, що учасники командні й все не залежить лише від себе.

6 львівських богатирів взялися тягнути майже 104 тонни заліза.

Для нас важливо, що ми не підвели глядачів і себе. Враховуючи, що зараз міжсезоння і майже всі атлети не в формі, наприклад, 4 із 6 спортсменів травмовані – ми зробили те, що не робив ще ніхто в Україні“, – заявив стронгмен Юрій Огоновський.

Захід організували не лише, щоб привітати дорожників та автомобілістів, а й з метою привернення уваги до здорового і активного способу життя та популяризації силових видів спорту.

Зазначимо, що 6 львівських силачів перевершили 9 франківських, які 10 жовтня потягнули за канати одночасно 9 великогабаритних автобусів, загальною масою 100 тонн на 7 метрів і 9 сантиметрів.

Нагадаємо, що у Львові пройшла Ліга WWFC: змагалися бійці з різних країн світу. Людей можна розділити на дві категорії – ті, яким лячно від того, що відбувається у гексагоні, і ті, які не можуть відірвати від бою очей.

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *