У Львові пройшов третій тур чемпіонату України з регбі-15

На стадіоні триває будівництво, а «Сокіл» грає свій черговий сезон у чемпіонаті України. Регбі-15 – це класика. А поєдинки з «Антаресом» ніколи не бували легкими для львівської команди.

Головний тренер столичної команди Віталій Роганов зазначив, що у львівської команди досить добра база, і він в захваті від неї.

Разом із тим, за словами гравця РК «Сокіл» Данила Гапона, команда готувалась до матчу, тренувала комбінації й награвала схеми.

Перший тайм був скупим на спроби. «Антарес» влучно пробив штрафний, а «Сокіл» крім цього ще й поставив спробу. Так і пішли відпочивати з рахунком 8:3.

Ми знали, що гра буде важкою. Відповідно готували під них тактику, трохи іншу від тієї, якою ми постійно граємо. У першому таймі трохи входили в тон. Трохи нам не вистачало зібраності“, – розповів гравець львівської команди Михайло Павлів.

Та у другій половині матчу на глядачів чекала зовсім інша гра. Тут тобі і вилучення, і поставлені спроби, і багато емоцій з боку обох команд. «Сокіл» на 15 пунктів відірвався в рахунку від суперника, здавалось, був недосяжним.

Разом із тим, Віталій Роганов заявив: “Наші гравці допускали ряд помилок. На це вплинули й погода, і те, що не спали в автобусі, бо трусило всю дорогу“.

Ми вже почали атакувати. Занесли спроби.  Після того вже зробили заміни – випустили молодих, і темп гри трохи зменшився“, – додав Михайло.

Тут в справу вступив «Антарес». Спроба, вдала реалізація, до того ж на руку киянам зіграло вилучення Артема Глинки, і ось вони вже за три очки від перемоги.

Матч завершився з рахунком 28:25 на користь «Сокола». Цією перемогою вони забронювали собі місце у першій 4. Свою наступну гру «соколи» проведуть у Харкові з місцевим «Олімпом» 26 вересня, а 3 жовтня вдома прийматимуть одеське «Кредо».

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *