Львівські митники виявили елітну контрабанду на 400 тисяч гривень

Співробітники Галицької митниці вилучили понад 80 одиниць брендового одягу відомих марок, зокрема Brioni, Dsquared2 та Karl Lagerfeld. Вартість виявленої контрабанди становить близько 400 тисяч гривень.

Як повідомили на сторінці Галицької митниці у Facebook, 22 березня у міжнародному аеропорту “Львів” перевезти речі без декларування намагалися зі Стамбула громадяни України та Узбекистану. Проходили вони через так званий “зелений коридор”, зокрема на горе-контрабандистів склали протоколи про порушення митних правил.

” При усному опитуванні громадяни заперечили наявність будь-яких товарів, у тому числі таких, переміщення яких через митний кордон України заборонено або обмежено. Однак під час митного контролю, окрім речей, що дозволено ввозити без оподаткування, (товари (крім підакцизних), сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 1000 євро) митники виявили понад 80 одиниць одягу для жінок та чоловіків “, – зазначає у повідомленні пресслужба митниці.

Після виявлення контрабанди митники склали протоколи на порушників за “порушення порядку проходження контролю в зонах спрощеного митного контролю” за статтею 471 Митного кодексу України. Санкція цієї статті передбачає покарання – 1700 гривень штрафу та конфіскація товарів.

Невдовзі справа буде передана до суду, який і визначить покарання для контрабандистів.

Нагадаємо, що у Львові невдовзі створять майже 100 нових паркувальних місць.

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *