Ситуація у Пустомитах, що у червоній зоні епідеміологічної небезпеки

Садочки зачинені, школярі на дистанційному навчанні, а на вулицях в рази менше людей. У передмісті Львова, в Пустомитах оголосили червоний рівень епіднебезпеки. Попри те, що наступні два тижні мешканцям Пустомитів доведеться жити у новому режимі, місцеві не впадають у паніку. Кажуть: до маскового режиму звикли, а інші обмеження – не такі вже і відчутні після затяжного карантину.

Марія працює вчителькою у школі і зазначає: до дистанційних занять хоч за весну звикли, та все ж живі уроки не замінять жодні онлайн-сервіси.

Трошки складно буде, бо дітки тільки 2 тижні провчилися, але зараз знову на дистанційному“, – розповідає мешканка Пустомитів.

Перейшов у режим спецперевезень і громадський транспорт.

Перший заступник голови Пустомитівської райдержадміністрації Тарас Олійничок пояснює: “Маршрутки не працюють, але є спеціальні перевезення, щоб у людей була можливість добратися з пункту А в пункт Б, обмежена також робота всіх закладів харчування, окрім режиму доставки їжі, продовольчих магазинів, аптек“.

Та таким нововведенням підприємці аж ніяк не раді. Розповідають: ледь оговталися після весняних збитків, як знову нові виклики.

Також приватна підприємиця Ірина Романчук зазначає: “Відчули ще з суботи, що людей стало менше і відповідно торгівля відразу впала. Нам ще один такий карантин, і, принципі, бізнес можна закривати як минулого разу, оскільки зарплати ми видавали. Єдине, нам дозволили не платити оренду і частково не оплачувались податки. Проте, це не найголовніше, адже в нас ще є зобов’язання перед постачальниками“.

У Пустомитівській райдержадміністрації зазначають, що вплинути на таке рішення державної комісії ТЕБ і НС не можуть, тому, щоб за 2 тижні покинути ряди червоної зони, у районі проводять превентивні заходи.

Нам потрібно розуміти, що червона зона – це не вигадка, адже є відповідна формула, щодо якої вираховується приріст захворюваності і чи потрібен карантин для даного регіону“, – додав Тарас Олійничок.

Під червоним карантинним покровом Пустомитам слід протриматися два тижні. Додамо, що щодня з цього району до Львова приїжджає близько сотні тисяч мешканців. У подібних умовах опинилися і жителі Перемишлянського району.

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *