Слідчі завершили розслідування трагедії в Одесі

Пожежа сталась в одеському коледжі 4 грудня 2019, внаслідок чого забрала життя 16 мешканців, а 31 людина отримала тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості.

Винні будуть покарані. Четверо співробітників підозрюються у порушенні вимог пожежної безпеки.

Їм загрожує від трьох до 8 років за ґратами.

Причетними до трагічного інциденту правоохоронці вважають директора коледжу, завідувача господарства, завідувача денного відділення економіки та підприємництва, а також колишнього заступника директора з адміністративно-господарської роботи.

Обвинувальні акти стосовно чотирьох фігурантів прокурори вже скерували до Приморського райсуду Одеси. За інформацією слідчих, під час досудового розслідування біло допитано 286 осіб. Також було проведено 61 судову експертизу.

У прокуратурі Одеської області повідомили: “Крім того, пожежа зруйнувала багатоповерхову будівлю – пам’ятку архітектури 1914 року, в якій розташовувався освітній заклад, пошкодила і знищила усе майно, що знаходилось у зазначеній будівлі на момент пожежі, внаслідок чого державі завдано мільйонні збитки”.

Під час досудового розслідування правоохоронці допитали 286 осіб, проведено 61 судову експертизу.

Нагадаємо, що з 1 липня в Україні збільшується розмір прожиткового мінімуму, тепер він становитиме 2118 гривень. Не стоятимуть на місті й інші соціальні виплати.

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *