лого планета правдатут львів

Про ПравдаТУТ Львів

ПравдаТУТ Львів — це український регіональний інформаційно-новинний телеканал та мультимедійна платформа на базі сучасного комплексу інформаційного мовлення. Він пропонує ексклюзивний контент для різних вікових груп та аудиторій в режимі 24/7. ПравдаТУТ Львів почав мовлення 2017 року та понад два з половиною роки показує стійке зростання аудиторних показників. 

Серцем студії ПравдаТУТ Львів — є її пульт управління. Звідси контролюються всі програми, що транслюються на каналі. Головний пульт управління сконструйовано за останнім словом техніки з використанням новітнього обладнання. 74% ефіру забезпечується власним виробництвом.

Ціль та цінності ПравдаТУТ Львів

ПравдаТУТ Львів — це телеканал для тих, хто полює за враженнями та прагне тримати руку на пульсі актуальних подій. Телеканал для борців за якість сервісу та допитливих глядачів. Телеканал-гід, що розкриває нові дивовижні можливості. Ціль проєкту — через програми, що зачіпають різні сфери життя, забезпечити аудиторії доступ до об’єктивної та актуальної інформації.

Цінності проєкту — сім’я, освіта, кар’єра, патріотизм, активна життєва позиція, здоровий спосіб життя, подорожі та прагнення до всього нового.

Контент

Канал пропонує розмаїття контенту: починаючи з новин і закінчуючи фільмами та музикою. ПравдаТУТ Львів показує телеглядачам, які звикли до політичних національних каналів, що таке справжні новини. А ще, це чудовий майданчик для людей з найрізноманітнішими думками.  Дана платформа відкрита кожному, що для сучасного телебачення кардинально новий напрямок мовлення.

Команда каналу переконана, що цікавий контент завжди буде знаходитися поза часом. Важливий не жанр, і навіть не формат. Головне — емоції. Тож важливо розповідати історії, які подобаються тим, хто їх робить!

Контактний номер телефону: +38 (067)-521-55-00
E-mail: pravdatut.lviv@gmail.com
Презентація телеканалу: https://bit.ly/2XPPQaa