Поліція Львова отримала 5 нових патрульних машин

Їх придбала Львівська міська рада. Сьогодні, 16 жовтня, 5 нових авто марки Renault передали патрульним.

Окрім цього, у мерії повідомили, що допоможуть відремонтувати ще 12 автомобілів, які наразі в поганому технічному стані.

За словами Романа Пилипенко, керівника Патрульної поліції Львівщини, це безпрецедентна допомога міста правоохоронним органам. Він висловив вдячність за це.

Коли виникає складна ситуація, то завжди дзвонять в поліцію, і вона першою приходить на допомогу. За це вам велика подяка і честь. Зараз не прості часи в плані економіки. Та наше завдання як міста, максимально бути разом із вами. Тому ми знайшли можливість придбати 5 нових машин. Адже патрулювати місто потрібно по всіх околицях. Ми виконуємо своє зобов’язання вам допомогти, і очікуємо, що ви якісно виконуватимете своє – дбатимете за безпеку наших мешканців“, – зазначає міський голова Львова Андрій Садовий.

Додамо, що рішення про виділення коштів на придбання автомобілів затвердили у виконавчому комітеті Львівської міськради.

Нагадаємо, що до Дня захисника організація «Жінки Батьківщини» підготувала подарунки для військових. До військового шпиталю жінки передали кілька пакунків смаколиків, щоб реабілітація для поранених бійців проходила легше та приємніше.

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *