Під стінами «Львівгазу» пройшла акція протесту

Минулого тижня мешканці багатоповерхівки на вулиці Хоткевича, 62 відчули запах газу, розповідає Наталія. Вони звернулись до газовиків, які перекрили їм доступ до блакитного палива допоки не усунуть проблему. І перед тим як його увімкнути, мешканцям сказали підписати спеціальний договір, кажуть львів’яни.

Власне, це й стало причиною відповідної акцією протесту під стінами «Львівгазу». Окрім мешканців Сихова тут були присутні голови ще кількох ОСББ, які розповіли, що теж стикалися з подібними ситуаціями, коли їх просили підписати акт про технічне обслуговування газових труб.

Представники «Української галицької партії» наголосили, що це найбільше схоже на своєрідний шантаж зі сторони «Львівгазу».

Люди не можуть впливати на такі ситуації та самостійно поремонтувати ці газові мережі. Тільки «Львівгаз» має компетенцію та ліцензію їх змінювати. Тому аварійна служба у цій ситуації вчинила дуже негарно, а от після громадського тиску на заміну одного єдиного крану приїхало 2 машини, 8 людей і за 5 хвилин проблема була вирішена“, – зазначила кандидатка у депутати львівської міськради від «Української галицької партії» Ірина Бек.

Представники «Львівгазу» вийшли до мітингарів і заявили, що ніякого шантажу чи чогось подібного не було. Усе відбувалося згідно з законом.

Ми відповідаємо за мережі, які знаходяться до крана на вводі до будинку. Решта – це відповідальність ОСББ, ЖБК чи власника будинку. Такі норми закону, відповідні постанови“, – пояснив директор «Львівгазу» Павло Сербан.

В кінці акції пікетувальники та представники «Української галицької партії» записали відеозвернення до Верховної Ради з проханням врегулювати ситуацію щодо відносин між мешканцями та газовими службами, щоб надалі не ставалося подібних непорозумінь.   

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *