На території львівської школи №7 будують мультифункціональний спортивний комплекс

Зараз у цьому закладі навчається 608 учнів, тож скоро для них, а також жителів мікрорайону «Знесіння» створять спортивний осередок, площею близько 2000 квадратних метрів.

Тож міський голова Львова Андрій Садовий пояснює: “Я думаю, що діти будуть не просто задоволені, а просто у захваті, тому що там буде прекрасний спортивний, гімнастичні і для атлетичних видів спорту зали. Хлопцям це дуже корисно, щоб трошки підкачатися. Крім цього, будуть прекрасні душові, туалети. Мені цей проєкт подобається“.

Вартість проєкту становить 38 мільйонів гривень. Роботи виконує підрядник ЛКП «Рембуд». Нині тут вже майже завершили загальнобудівельні роботи.

Вже зведена конструкція спортивного залу зі всіма додатковими приміщеннями, а також проведені великі роботи по інженерії – це опалення, це електрика, каналізація, водопостачання. Зроблені оздоблювальні штукатурні роботи“, – повідомив Михайло Сидорович, директор ЛКП «Рембуд».

Повністю завершити будівництво планують до початку наступного навчального року. Та це не єдиний освітній заклад, де відбудуться зміни.

Крім того, начальниця управління освіти Львівської міськради Зоряна Довганик зазначає: “Також ми ведемо будівництва спортивного залу у 47 школі Винник у 47 школі; окремого корпусу на Тракті Глинянському у гімназії «Провесінь», де ми також добудовуємо окрему актову залу, їдальню і спортивну залу, а також класні приміщення; в 74 школі добудовуємо частину школи“.

На цьому міська влада не зупиняється і планує модернізувати спортивний зал ще однієї львівської школи.

На Левандівці є стара школа, де ми зараз почнемо архітектурний конкурс, щоб запланувати басейн, спортивний зал і будемо робити шатровий дах: на 4 поверсі буде такий собі open-space“, – додав мер міста.

Окрім цього, наступного року ремонтні роботи проведуть і в 63 школі Шевченківського району. Там побудують великий спортзал та харчоблок.

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *