На Львівщині бабусю до власного дому не пускають квартиранти, тому вона живе у лісі

Як стало відомо, безхатьком старенька стала 3 роки тому, коли пустила без договору до свого помешкання сторонніх людей. Вона зазначає, що квартиранти відмовляються виселятися і навіть судяться з жінкою.

Тож живе бабуся під дошками, які накриті ковдрою.

Варто додати, що раніше в неї було навіть дві оселі, проте її власна хата згоріла. А ще одну, з якої її вигнали, старенька отримала у спадок від батьків 11 років тому.

Як виявилось, вона прийшла туди тоді, коли її домівку зруйнувала пожежа, проте орендарі виїжджати відмовились і вигнали жінку, після чого вона подала на них у суд. У квітні цього року бабуся отримала рішення виселити орендарів. Але квартирантка стверджує, що документи у неї підробні, тож подала апеляцію. Засідання відбудеться через місяць.

Сусіди підгодовують стареньку і зазначають, що помешкання справді її.

Варто додати, що юристи пояснюють, така ситуація виникла через відсутність договору оренди, де прописуються терміни проживання та виїзду квартирантів.

На цей момент, за заявою бабусі у поліції почали розслідування.

Нагадаємо, що у Львові чоловік не дав зловмиснику пограбувати перехожу дівчину. Це сталось вчора, 14 жовтня близько 19:00 на вулиці Коновальця.

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *