Львівська волонтерка відкриє соціальне кафе

Будівлю на вулиці Чупринки передали у власність благодійного фонду Уляни Кузик, що займається волонтерством.

За словами жінки, цей проєкт надасть і нові робочі місця, і кошти на лікування хворим, що заробляться.

Усе задумане волонтери втілюють у життя власними силами, частково із будівельними матеріалами допомагають підприємці, фізичну працю із ініціаторами соціального закладу харчування розподіляють учасники подій на сході країни та друзі. Згадують: як отримали приміщення, не знали, яку з дір першою слід латати.

Співзасновниця соціального кафе «Базилік» Уляна Дорош розказує: “Ці стелі ми здирали вручну, адже було таке жахіття. У 2015 це приміщення було затоплене, тож, починаючи від проводки й закінчуючи стінами, тут все гнило“.

Насправді було важко це все робити зробити, в першу чергу, документально, адже ми стикнулися з великою кількістю документів, дозволів, що нас найбільше й зупиняло. Далі коли пішов демонтаж, падіння несучих стін падали, які ми укріплювали арматурою“, – зазначає Уляна Кузик.

Окрім адміністративного корпусу для представників благодійного фонду, облагородять ще театралізовану дитячу кімнату, решта простору займе саме соціальне кафе. Серед будівельного мотлоху вимальовується наразі майбутня кухня.

Уляна Кузик 17 років прожила в Італії, з 2014 почала допомагати бійцям, які поїхали на Схід захищати країну. Тепер хоче допомагати таким сім’ям і решті соціально вразливим категоріям населення з працевлаштуванням.

Це буде для учасників АТО, їхніх сімей, багатодітних родин, мами, які виховують самі діточок і не мають можливості працювати цілий день. Окрім цього, багато хто зазвичай не мають можливості влаштуватися на роботу“, – додає він.

Ініціатори проєкту хочуть створити новий нетиповий заклад у Львові, який обов’язково матиме свою родзинку. А поки цей механізм запрацює, волонтери будуть тільки вдячні, якщо ви підтримаєте їхню ідею і допоможете із купівлею та встановленням вікон.

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *