Львів закупить майже 200 кисневих концентраторів для лікування хворих на Covid

Сьогодні, 22 березня, Виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення на виділення 4,3 млн грн на закупівлю кисневих концентраторів для міських лікарень і поліклінік.

Тому за ці кошти місто закупить 190 кисневих концентраторів для тимчасових ковід-госпіталів, які розташовуватимуться у приміщеннях львівських поліклінік і лікарень, повідомляє пресслужба ЛМР.

” Відповідно до рішення міської комісії ТЕБ і НС, пропонуємо виділити з резервного фонду бюджету Львівської міської територіальної громади управлінню охорони здоров’я кошти в сумі 4,3 млн грн на „Заходи із запобігання поширенню інфекційних захворювань за рахунок коштів резервного фонду місцевого бюджету“ для придбання кисневих концентратів “, – розповіла Ліліана Римар, в.о. директора департаменту фінансової політики ЛМР.

Як зазначив міський голова Львова Андрій Садовий, частину придбаних концентраторів буде передано лікарні Залізниці.

Додамо, що кількість хворих на коронавірус у Львові лише зростає, тому у місті постала нагальна проблема належного забезпечення пацієнтів кисневими концентратами. Адже вони є важливою частиною лікування Covid-19 у складних випадках. Утім, не у всіх лікарнях вони є, а кисневою підтримкою людей, які хворіють на ковід потрібно неодмінно забезпечити.

Нагадаємо, у Львові критично не вистачає медиків для лікування хворих на коронавірус.

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *