Львів’яни організували акцію «Судний день для Зеленського»

Поблизу Галицького районного суду зібралися активісти. Вони пояснюють: влаштували це через перше засідання у справі позову Президента України Володимира Зеленського проти депутатки Софії Федини, а також військової й волонтерки Марусі Звіробій.

До акції долучилися волонтери, військові, народні депутати, політики, а також просто мешканці Львова. Учасники мали із собою віники.

Вони зазначають, що це символізує владу, яка переслідує свій народ і хоче його «вимести з країни».

Зелена влада думає, що своїм тиском зможе заткнути рота всім: волонтерам, активістам, військовослужбовцям та навіть народним депутатам. Але їм це так просто не вдасться. Сьогодні ми прийшли підтримати Марусю та Софію. Захищаємо не тільки їх, а й свободу слова в Україні й закон, який один для всіх“, – заявили організатори акції.

Варто зазначити, що причиною суду є відео стрім Софії Федини та Марусі Звіробій 26 жовтня 2019 року. Їх звинуватили у «висловлюванні погрози вбивством, адресовані Президенту Володимиру Зеленському».

За цим фактом правоохоронні органи відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.364 ККУ. Софії Федині та Марусі Звіробій загрожує до 5 років ув’язнення.

Нагадаємо, що за оцінками ОПОРИ вибори на Львівщині пройшли спокійно. За декілька днів до виборів надрукували бюлетені з помилками для однієї із дільниць, помилялися і люди.

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *