fbpx

КАРАНТИН ВАТЕРПОЛЬНОГО «ДИНАМО»: ПЛАНИ, НАДІЇ, СПОДІВАННЯ

Ватерполісти вже на низькому старті – чекають на відновлення повноцінних тренувань та можливості зануритись у  води басейну. Капітан львівського «Динамо» Олександр Дядюра розповідає:

«Хочеться тренуватися, ми заради цього взагалі займаємось спортом, заради тренувань, змагань, заради боротьби якоїсь. Коли її в тебе відбирають, то спочатку думаєш: «О трохи відпочину»; але коли це затягується, то вже якось не по собі. Все життя ти цим займаєшся, а тут раптом цього нема».

Впродовж 2-х місяців гравці львівського «Динамо» сумлінно виконували завдання тренера Олексія Шведова і підтримували форму вдома:

«У нас є своя група у Вайбері і ми з хлопцями комунікуємо, обмінюємось інформацією, завданнями, вони звітують про виконану роботу. Я щодня даю їм завдання, а вони надсилають відео, як їх виконали. Таким чином працюємо».

Найбільше надій у динамівців на другий етап послаблення карантину. Виконавчий директор команди Ігор Зінкевич розповідає, що з 25 травня клубу дозволили відновити тренувальний процес:

«Нам дозволили тренуватись на відкритому басейні «Динамо» на вулиці Стуса (прим. басейну там немає вже багато років). З понеділка зможемо почати працювати нормально. Ходять чутки, що з 1 червня запрацюють басейни».

Це буде першим кроком у відновленні роботи команди. Головна мета клубу – дограти Суперлігу України.

««Динамо» у цьому сезоні впевнений лідер, і хотілось би довести все до логічного кінця. Продовжимо сезон так, як зазвичай його починали – з бігу, з якогось ОФП, залу і різних навантажень, які не пов’язані з водою» – розповідає капітан ВК «Динамо» Олександр Дядюра.

Тренер команди Олексій Шведов відзначає, що скоріш за все цей сезон плавно перейде в наступний. Гравці не будуть мати часу на відпочинок або відпустку.

Вже існує домовленість «Динамо» зі збірною Харківської області. Як тільки запрацюють басейни  – усі клуби чемпіонату почнуть активну підготовку до турів. А їх за словами виконавчого директора планують провести на початку липня та серпня. Хоча все буде залежати від епідеміологічної ситуації:

«Тури зробимо спареними, щоб не було багато розїздів. Один тур буде в Харкові – там дві команди, а один у Львові»,- розповідає Ігор Зінкевич

 Також у найближчих планах «Динамо» взяти участь у клубній Лізі Європи з водного поло.

Автор: Алла Васьковська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *