Як вплинуть погодні умови на врожай Львівщини?

У володіннях пана Михайла і зернові поля, і плантації дерев. Цьогорічній зимі та опадам, фермер неабияк тішиться.

Чоловік зазначає: якщо у квітні вдарить приморозок, страшно буде із подальшою долею цвіту яблуні. А от для зернових такий сніжний покрив – лише на користь. Має надію, що засніжені поля обернуться збільшенням урожаю на 30%.

Про те, що сніг неабияк потрібний для рослин кажуть не лише фермери із власного досвіду, а й науковці. Бо з розтаненням опадів рослини отримають необхідну кількість вологи.

Рослини зможуть бути у глибокому спокою довше, а вже навесні буде рясне цвітіння, а також менше втрат. Рослина починає вегетувати тоді, коли насправді настає тепло, а в ґрунті є достатня кількість вологи“, – розповів у коментарі ПравдаТУТ Львів директор ботанічного саду ЛНУ ім. І. Франка Андрій Прокопів.

Найгірше рослинам в морози без снігу, ще й із крижаним вітром. У таку погоду ґрунт дуже швидко промерзає, як наслідок, це призводить до їх загибелі. У зимовий час навіть не рекомендують ходити по газону, поки немає достатньо великого сніжного покриву.

Прогноз погоди на найближчі 2 тижні вкотре підтверджує, що зима вже здає свої позиції. На цьогорічний урожай українці будуть багатими.

Нагадаємо, що щотижня у Львові використовують близько 80 кг кавової гущі для посипання доріжок.

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *