Як проходить дистанційне навчання у студентів Львівського медичного університету (відео)

Якщо для представників гуманітарного фаху розмова в Zoom не відрізняється від звичайної лекції, то як здобувають свою освіту студенти-медики, яким у майбутньому нас лікувати?

Як розповіла у коментарі ПравдаТУТ Львів доцентка кафедри терапевтичної стоматології факультету післядипломної освіти ЛНМУ ім. Д. Галицького Лідія Мінько, університет закупив операційний ендодонтичний мікроскоп, відповідно, є система візуалізації.

Якщо студенти не можуть бути присутніми на кафедрі, то наповнення заняття повністю лягає на плечі викладача. Тож пари навіть через мережеві платформи є цікавими та пізнавальними.

Зустрічі в Zoom вони доповнюють не лише тематичними відео чи зображеннями, які спільно зі студентами обговорюють, а й самі створюють умовний контент для показу матеріалу на практиці.

Викладачі жартують, що в часи пандемії опанували ще один фах для себе – фотомайстрів. Бо всі маніпуляції, які відбуваються у порожнині рота у кабінеті поетапно знимкують, а потім все детально проговорюють зі своїми майбутніми колегами на практичних заняттях.

Минулого року наші лікарі-інтерни дуже гарно склали крок-3, тож ми не втрачаємо якості. Але це важка робота з боку професорсько-викладацького складу, яка базується на тому, щоб якісно провести як лекцію, так і практичне заняття“, – зазначила доцентка кафедри Лідія Мінько.

У Львівському медичному університеті кажуть: до дистанційного навчання були готові ще задовго до карантинних обмежень, адже на базі навчального закладу 5 років тому розробили свою платформу для оцінювання студентів.

Університет створив окремий сайт для спеціального проведення дистанційного навчання у формі онлайн, а також оцінення знань студентів“, – додав завідувач кафедри терапевтичної стоматології Тарас Пупін.

У режимі онлайн студенти навчального закладу навчатимуться щонайменше до 30 квітня згідно з наказом ректора.

Нагадаємо, що ЦНАПи у Львові під час локдауну змінюють умови роботи.

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *