fbpx

ЯК ОФОРМИТИ АВТІВКУ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ?

Карантин переоформленню автівки тепер – не перепона. Оскільки сервісні центри працюють у Львові у повну силу. І хоча черги всередині немає, все одно є люди, які потребують відповідного обслуговування.

«Записався в чергу. Все швидко працює на даний момент . Чекаю на отримання нових номерів. Дивився інформацію на сайті сервісного центру  і відповідно записувався в чергу»,розповідає Тарас Кузь, водій.

Користувачів послуг у центра приймають винятково за записом. Відвідувачі повинні зареєструватися попередньо на сайті головного управління МВС. І  усе відбувається згідно з нормами карантину.

«При вході вимірюють температуру. Вони показують квиток електронної черги. Потім потрапляють всередину.  Запуск клієнтів проводиться з розрахунку  не більше ніж дозволяє площа, тобто одна особа на 10 кв.м. За раз можемо допустити  10 осіб », каже Ігор Лишкович,  адміністратор територіального сервісного центру МВС.

Для того, щоб підготуватися до прийому водіїв працівникам регіональному центру МВС треба було переобладнати  свої робочі місця.

«Встановлені захисні бар’єри, персонал сервісних центрів забезпечений індивідуальними засобами захисту. Регулярно відбувається провітрювання приміщення. І обробка також приміщень»,зазначив Олександр Малашко,  начальник львівського регіонального сервісного центру МВС.

То ж тепер з пом’якшенням карантинних умов водії можуть користуватися усім послугами, що надають центри МВС у регіоні.

Головне – завчасно зареєструватися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *