До 150-річчя від дня народження Лесі Українки учні ліцею “Сихівський” декламували вірші

Сьогодні, 25 лютого, українці відзначають 150-річчя від Дня народження легендарної української поетеси і громадської діячки Лесі Українки. Її ім‘я знають у всьому світі, а завдяки її творчості українська література зайняла одну з найвищих позицій у світовій літературі.

Життя та творчий шлях однієї з найвизначніших постатей в історії української літератури були непростими. Вона народилася зовсім тендітною, проте усе своє життя боролась із невиліковною хворобою та померла у віці 42 років. Однак, вона та її ім‘я стали символом України, її непокори, самобутності та незалежності. Вона вірила у свій народ та була впевнена у тому, що він переможе у складній національно-визвольній боротьбі. Після своєї смерті жінка залишила великий творчий спадок, який залишається актуальним й дотепер.

Зокрема, у Львові, в цей день у багатьох закладах освіти та культури міста проводять чимало тематичних заходів. Так, з нагоди 150 років від дня народження славетної письменниці, у ліцеї “Сихівський” діти мали нагоду ближче познайомитися із творами та постаттю поетеси. Учні 1-Г класу підготували відеоролик “Читання віршів Лесі”, у якому декламують видатні твори геніальної жінки в українській літературі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *