Артем Федецький: «Перебування Каштру в «Шахтарі» наближається до кінця»

Про майбутнє футбольного клубу bookmaker-ratings.com.ua поговорив з колишнім захисником «Шахтаря» і збірної України Артемом Федецьким.

— Артеме, чи можна матч «Шахтаря» з «Ромою» назвати дуеллю двох португальських тренерів?

Ні. Радше це була дуель Фонсеки з «Шахтарем». Сам Каштру, здається, бачить себе в іншому чемпіонаті. Перебування цього португальського фахівця в донецькому клубі наближається до кінця. Хоча в плані іміджу ця дуель для кожного з наставників була ключовою.

— У чому, на ваш погляд, зараз проблеми «Шахтаря»?

Гравцям донецької команди потрібно серйозніше ставитися до внутрішніх змагань. Двічі обіграти «Реал» в Лізі чемпіонів і програти в Кубку України «Агробізнесу» — якось не вкладається в голові. Це не в образу першоліговому колективу і самому Олександру Чижевському, якого я добре знаю. Цей фахівець — професіонал своєї справу. Ось він і зіграв на слабких сторонах більш сильного суперника. І наступний матч з «Олімпіком» показав, що «Гірники» далекі від своїх найкращих кондицій. Більш того, стверджую, що у підопічних Юрія Калитвинцева арбітр вкрав гол або, принаймні, 11-метровий.

Можливо, не всі гравці «Шахтаря» розуміють, що в такому клубі потрібно в кожному матчі доводити свій професіоналізм і діяти на максимумі своїх можливостей. Вже минули ті часи, коли менш класного суперника можна закидати шапками.

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *