1,5 тисяч мобільних бригад виїжджають для перевірки Covid-19

Тестування вдома.

Вони виїжджають до пацієнтів із підозрою на коронавірус, щоб узяти у них матеріали для ПЛР-тестування.

З квітня по червень ці мобільні бригади провели 325 тисяч тестувань методом ПЛР, із них близько 144 тисячі – саме в червні.

У НСЗУ розповіли: “Бригади направляються до пацієнта його сімейним лікарем або диспетчером обласної «гарячої лінії» допомоги пацієнтам з підозрою на коронавірус після звернення до них пацієнта. При цьому місце проживання пацієнта не має значення, мобільна бригада буде направлена до нього незалежно від того, чи проживає він в тому ж районі, в якому працює його лікар, чи в іншому”.

До пацієнтів бригади направляє або сімейний лікар, або диспетчер обласної «гарячої лінії».

При цьому місце проживання людини не має значення. Платити за виїзди самі пацієнти не мають, послуга з тестування для них безкоштовна.

У службі наголошують, що у випадку наявності коронавірусних симптомів необхідно зателефонувати до свого лікаря чи на “гарячу” обласну лінію допомоги пацієнтам з підозрою на Covid-19. Тоді за необхідності до пацієнта буде направлено мобільну бригаду для забору аналізів. Якщо ж стан критичний, то слід телефонувати у “швидку”.

Нагадаємо, що кількість інфікованих на Covid-19 перевищила допустимі норми. Зазначається, що число хворих на 100 тисяч населення становить понад 60 осіб, тоді як допустима норма 24.

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *